MENU GŁÓWNE

Aktualności
Kontakt


 
 
Victoria to również... młodzież
piątek, 02 lipca 2010 20:01

VK_U-10Piłkarski sezon nie zakończył się wraz z występami drużyny seniorów, koronowska młodzież nadal walczy na zielonej murawie i dzisiaj kilka zdań o tych, którzy za kilka lat mogą być siłą napędową Victorii.
Drużyny z woj. kujawsko-pomorskiego rywalizowały 2 czerwca w Szubinie podczas wojewódzkiego finału Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Stawką był awans do ogólnopolskich półfinałów nazywanych nieoficjalnie Mistrzostwami Polski U-10.

 
    W finale szubińskiej imprezy zmierzyli się młodzi piłkarze SP nr 15 Bydgoszcz i SP Koronowo. Zacięte i bardzo emocjonujące spotkanie finałowe skończyło się zwycięstwem 1:0 drużyny z Bydgoszczy i niestety była to jedyna i zarazem najważniejsza stracona bramka przez drużynę z Koronowa.
Koronowski zespół prowadzony przez Sławomira Pantkowskiego wystąpił w składzie: Bukiej Adrian, Czekaliński Patryk, Wójcik Piotr, Kowaliński Jakub, Koziełek Krystian, Stasikowski Damian, Wojtynek Tomasz, Tomczak Bartosz, Górzyński Maciej, Oczkowski Michał, Nowicki Sebastian.

    Zespół juniorów starszych prowadzony przez Przemysława Talarka pokonał w spotkaniu wyjazdowym Krajnę Sępólno 3-7 po bramkach zdobytych przez Łukasza Dąbrowskiego- 3, Mateusza Andrzejewskiego- 3 i jednym trafieniu Pawła Karbowskiego. Koronowscy juniorzy wystąpili w składzie: Graczyk, Świat, Kłyza, Giełażyn, Schreiber, Karbowski, Kolmajer, Zagozdon, Siekirka, Dąbrowski, Andrzejewski.


 

 
 

REKLAMA / SPONSORING

Urząd Miasta i Gminy w Koronowie
Urząd Miejski w Koronowie
logo_koronowo
logo_bslogo_master akomp_logo
alan komple_bud


hafele_logo auto-mazda

quay
Inspiracja
Mardo
Kaczmarek

Copyright © 2010 VICTORIA KORONOWO. Wykonanie Projektowanie stron www | Studio WWW.