MENU GŁÓWNE

Aktualności
Kontakt


 
 
Budujemy NOWY zespół !!!
środa, 06 lipca 2011 22:13

1765715734    W środę 6 lipca o godz.17.00 piłkarze Victorii Koronowo rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszym treningu prowadzonym przez Przemysława Talarka stawiło się 19 piłkarzy z czego 14 to wychowankowie koronowskiej Victorii (!). Zarząd Klubu zgodnie z zapowiedziami przed nikim nie zamyka drzwi i zaprasza wszystkich chętnych na treningi do Koronowa. Chcemy zbudować zespół z młodych, perspektywicznych piłkarzy, którzy poprzez grę w III lidze chcą się wypromować i zaistnieć w środowisku piłkarskim. Dziś tj. w środę 13 lipca pierwszy sprawdzian dla ,,nowej Victorii,, - sparing ze Spójnią Białe Błota.

    W dalszym ciągu Zarząd Klubu poszukuje firm i osób prywatnych, które chcą wspierać koronowską piłkę nożną. Poprzez reklamę w klubie piłkarskim Wasza firma może zdobyć bardzo duże grono odbiorców i potencjalnych klientów. Sponsorowanie klubu wbrew pozorom nie jest zabawą czy… kaprysem. Jest to inwestycja w przyszłość oraz danie młodym ludziom szansy na rozwój i kształtowanie charakteru poprzez sport.

    Dla osób indywidualnych stworzyliśmy Klub-100 zrzeszający osoby które dobrowolnym miesięcznymi wpłatami wspierają Victorię Koronowo. Możliwości współpracy jest wiele… wystarczy tylko chcieć… niby niewiele ale i dużo zarazem. Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na Naszej stronie klubowej.

 
 

REKLAMA / SPONSORING

Urząd Miasta i Gminy w Koronowie
Urząd Miejski w Koronowie
logo_koronowo
logo_bslogo_master akomp_logo
alan komple_bud


hafele_logo auto-mazda

quay
Kaczmarek
Inspiracja
Mardo

Copyright © 2010 VICTORIA KORONOWO. Wykonanie Projektowanie stron www | Studio WWW.