Aktualności
Kontakt

Juniorzy pokonali Szubiniankę
niedziela, 05 września 2010 17:42

Victoria_Koronowo_-_Szubinianka_Szubin_juniorzy_starsi_-_04.09.2_001W swoim pierwszym spotkaniu ligowym juniorzy starsi koronowskiej Victorii wygrali z Szubinianką Szubin 2:1. Mecz w Koronowie był bardzo zacięty, podopieczni Przemysława Talarka na przerwę schodzili przegrywając jedną bramką, którą stracili w 41 minucie.

W drugiej odsłonie meczu Kamil Marach w 68 minucie doprowadza do wyrównania, a końcówce spotkania sytuację sam na sam wykorzystuję Piotr Siekirka i mecz kończy się rezultatem 2-1

Skład Victorii: Dąbrowski, Krolik, Giełażyn, Kłyza, Woźniakowski, Wierzbicki, Kolmajer, Kamyszek(65 Górzyński), Siekirka, Marach, Rybak.
Kolejny mecz  juniorzy Victorii na stadionie w Koronowie rozegrają z Orłem Kcynia 12 września o godz.11.00