Gospodarze odnieśli pewne i bardzo ważne zwycięstwo

Dla gospodarzy mecz rozpoczął się bardzo dobrze,
Victoria objęła prowadzenie już w 6 minucie.

Piłkę w pole karne wstrzelił Adam Krzyżelewski a bramkarza Fali pokonał
Krystian Uczniak, zdobywając swojego 16 gola w sezonie.

fsdf

W 25 minucie trafienie samobójcze zaliczył były zawodnik Victorii - Aleksander Kłyza, gospodarze prowadzili już 2:0.

Po niespełna dwóch minutach od bramki Victorii, gola kontaktowego zdobywa zespoł ze Świekatowa.

13177804_969892896441919_2502335278585500608_n

Trafienie na 2:1 padło bezpośrednio z rzutu wolnego.

Pierwsze dwa kwadranse gry na boisku przy ulicy Klasztornej obfitowały w emocje i bramki.
W 28 minucie gola na 3:1 strzela Mateusz Andrzejewski.

saymo

Niedzielnego popołudnia piłkarz Victorii - Szymon Łagoda zdobył gola z rodzaju tych, o których mawia się "stadiony świata!".  Obrońca VK'i strzelił z okolicy 40 metra i precyzyjnym pokonał bramkarza gości.

Do przerwy 4:1 dla Victorii Kompleks-Bud Koronowo!

Druga połowa spotkania to spokojna, rozważna gra Victorii i próby powiększenia, i tak okazałego już prowadzenia.
Szósta bramka tego spotkania padła w 87 minucie a zdobył ją Krystian Uczniak.

5:1 dla Victorii Kompleks-Bud Koronowo w derbowym spotkaniu z Falą Świekatowo!

3 punkty zostają na Klasztornej, przed nami mecz z BKS Bydgoszcz. Do póki piłka w grze!