MENU GŁÓWNE

Aktualności
Kontakt


 
 
Poznaliśmy terminarz A-klasy! Liga ruszy 13 sierpnia!
czwartek, 28 lipca 2016 17:16
victoria_koronowo
W drugi, sierpniowy weekend ruszą rozgrywki A-klasy Bydgoszcz I 2016/17. 

Victoria Kompleks-Bud Koronowo rozpocznie od spotkania u siebie z imienniczką z Niemcza. 


Mecz z Victorią Niemcz odbędzie się 13 sierpnia 2016r. O godzinie spotkania będziemy informować w najbliższych dniach.

W sezonie 2016/2017 w A-klasie zobaczymy trójkę beniaminków, to  zespoły Myśliwca Gostycyn, Dąbu Potulice i GLKS Dobrcz. 
Z rozgrywek wycofały się MOKS Piaski Bydgoszcz co pozwoliło zachować miejsce w lidze Tartakowi Wudzyn.
 
 
Lista zespołów, które zobaczymy w nowym sezonie:
 

1 Kamionka Kamień Krajeński

2 Sparta Przysiersk

3 Start Pruszcz

4 Grom Więcbork

5 GLKS Dobrcz

6 Myśliwiec Gostycyn

7 Victoria Koronowo

8 Victoria Niemcz

9 Rawys Raciąż

10 Krajna Sępólno Krajeńskie

11 Dąb Potulice

12 Fala Świekatowo

13 Tucholanka Tuchola

14 Tartak Wudzyn


TERMINARZ ROZGRYWEK

 

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Kamionka Kamień Krajeński - Tartak Wudzyn

Sparta Przysiersk - Tucholanka Tuchola

Start Pruszcz - Fala Świekatowo

Grom Więcbork - Dąb Potulice

GLKS Dobrcz - Krajna Sępólno Krajeńskie

Myśliwiec Gostycyn - Rawys Raciąż

Victoria Koronowo - Victoria Niemcz

 

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Tartak Wudzyn - Victoria Niemcz

Rawys Raciąż - Victoria Koronowo

Krajna Sępólno Krajeńskie – Myśliwiec Gostycyn

Dąb Potulice - GLKS Dobrcz

Fala Świekatowo - Grom Więcbork

Tucholanka Tuchola - Start Pruszcz

Kamionka Kamień Krajeński - Sparta Przysiersk

 

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sparta Przysiersk - Tartak Wudzyn

Start Pruszcz - Kamionka Kamień Krajeński

Grom Więcbork - Tucholanka Tuchola

GLKS Dobrcz - Fala Świekatowo

Myśliwiec Gostycyn - Dąb Potulice

Victoria Koronowo - Krajna Sępólno Krajeńskie

Victoria Niemcz - Rawys Raciąż

 

Kolejka 4 - 3-4 września

Tartak Wudzyn - Rawys Raciąż

Krajna Sępólno Krajeńskie - Victoria Niemcz

Dąb Potulice - Victoria Koronowo

Fala Świekatowo - Myśliwiec Gostycyn

Tucholanka Tuchola - GLKS Dobrcz

Kamionka Kamień Krajeński - Grom Więcbork

Sparta Przysiersk - Start Pruszcz

 

Kolejka 5 - 10-11 września

Start Pruszcz - Tartak Wudzyn

Grom Więcbork - Sparta Przysiersk

GLKS Dobrcz - Kamionka Kamień Krajeński

Myśliwiec Gostycyn - Tucholanka Tuchola

Victoria Koronowo - Fala Świekatowo

Victoria Niemcz - Dąb Potulice

Rawys Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Kolejka 6 - 17-18 września

Tartak Wudzyn - Krajna Sępólno Krajeńskie

Dąb Potulice - Rawys Raciąż

Fala Świekatowo - Victoria Niemcz

Tucholanka Tuchola - Victoria Koronowo

Kamionka Kamień Krajeński - Myśliwiec Gostycyn

Sparta Przysiersk - GLKS Dobrcz

Start Pruszcz - Grom Więcbork

 

Kolejka 7 - 24-25 września

Grom Więcbork - Tartak Wudzyn

GLKS Dobrcz - Start Pruszcz

Myśliwiec Gostycyn - Sparta Przysiersk

Victoria Koronowo - Kamionka Kamień Krajeński

Victoria Niemcz - Tucholanka Tuchola

Rawys Raciąż - Fala Świekatowo

Krajna Sępólno Krajeńskie - Dąb Potulice

 

Kolejka 8 - 1-2 października

Tartak Wudzyn - Dąb Potulice

Fala Świekatowo - Krajna Sępólno

Krajeńskie Tucholanka Tuchola - Rawys Raciąż

Kamionka Kamień Krajeński - Victoria Niemcz

Sparta Przysiersk - Victoria Koronowo

Start Pruszcz - Myśliwiec Gostycyn

Grom Więcbork - GLKS Dobrcz

 

Kolejka 9 - 8-9 października

GLKS Dobrcz - Tartak Wudzyn

Myśliwiec Gostycyn - Grom Więcbork

Victoria Koronowo - Start Pruszcz

Victoria Niemcz - Sparta Przysiersk

Rawys Raciąż - Kamionka Kamień Krajeński

Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Tuchola

 

Dąb Potulice - Fala Świekatowo
 

 

Kolejka 10 - 15-16 października

Tartak Wudzyn - Fala Świekatowo

Tucholanka Tuchola - Dąb Potulice

Kamionka Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie

Sparta Przysiersk - Rawys Raciąż

Start Pruszcz - Victoria Niemcz

Grom Więcbork - Victoria Koronowo

GLKS Dobrcz - Myśliwiec Gostycyn

 

Kolejka 11 - 22-23 października

Myśliwiec Gostycyn - Tartak Wudzyn

Victoria Koronowo - GLKS Dobrcz

Victoria Niemcz - Grom Więcbork

Rawys Raciąż - Start Pruszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie - Sparta Przysiersk

Dąb Potulice - Kamionka Kamień Krajeński

Fala Świekatowo - Tucholanka Tuchola

 

Kolejka 12 - 29-30 października

Tartak Wudzyn - Tucholanka Tuchola

Kamionka Kamień Krajeński - Fala Świekatowo

Sparta Przysiersk - Dąb Potulice

Start Pruszcz - Krajna Sępólno Krajeńskie

Grom Więcbork - Rawys Raciąż

GLKS Dobrcz - Victoria Niemcz

Myśliwiec Gostycyn - Victoria Koronowo

 

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Victoria Koronowo - Tartak Wudzyn

Victoria Niemcz - Myśliwiec Gostycyn

Rawys Raciąż - GLKS Dobrcz

Krajna Sępólno Krajeńskie - Grom Więcbork

Dąb Potulice - Start Pruszcz

Fala Świekatowo - Sparta Przysiersk

Tucholanka Tuchola - Kamionka Kamień Krajeński

 

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Tartak Wudzyn - Kamionka Kamień Krajeński

Tucholanka Tuchola - Sparta Przysiersk

Fala Świekatowo - Start Pruszcz

Dąb Potulice - Grom Więcbork

Krajna Sępólno Krajeńskie - GLKS Dobrcz

Rawys Raciąż - Myśliwiec Gostycyn

Victoria Niemcz - Victoria Koronowo

 

 
 

REKLAMA / SPONSORING

Urząd Miasta i Gminy w Koronowie
Urząd Miejski w Koronowie
logo_koronowo
logo_bs



logo_master akomp_logo
alan komple_bud


hafele_logo auto-mazda

quay
Kaczmarek
Inspiracja
Mardo

Copyright © 2010 VICTORIA KORONOWO. Wykonanie Projektowanie stron www | Studio WWW.