Kontakt

Rawys Raciąż 1:3 Victoria Kompleks-Bud Koronowo
niedziela, 21 sierpnia 2016 12:10
victoria_koronowo
Dwie bramki Krystiana Uczniaka i jedno trafienie Mateusza Giełażyna dały Victorii Kompleks-Bud Koronowo zwycięstwo w meczu z Rawysem Raciąż

Wyjazdowe spotkanie było bardzo wyrównane, zarówno gospodarze jak i goście stwarzali sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki.

Gospodarze z Raciąża objęli prowadzenie w 14. minucie gry. Bramkę wyrównującą dla Victorii, sześć minut później, zdobył Krystian Uczniak.

Po pierwszej połowie spotkania wynik remisowy, 1:1. Po przerwie podopieczni Roberta Świątkowskiego dołożyli jeszcze dwa trafienia.

Bramkę na 2:1 po dośrodkowaniu Mateusza Chrzanowskiego zdobył Mateusz Giełażyn.

Wynik na 3:1 ustalił Krystian Uczniak, zdobywając tym samym swoją trzecią bramkę w tym sezonie.