środa, 24 sierpnia 2016 09:25
victoria_koronowo
W minioną niedzielę zespół juniora młodszego zadebiutował w lidze wojewódzkiej
Był to debiut udany, zakończony zwycięstwem 4-2 w Wąbrzeźnie z miejscową Unią.
Bramki w tym meczu zdobyli Aleksander Zieliński, Maciej Górzyńśki, Damian Stasikowski oraz Oskar Urbański.

Mecz rozpoczął się od ataków zespołu z Wąbrzeźna, czego efektem był rzut karny już w 6 minucie gry.

Na posterunku był jednak Michał Oczkowski, który świetnie obronił uderzenie jednego z zawodników Unii.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 17 minucie meczu, wykorzystując nieporozumienie naszych zawodników w polu karnym.

W 20 minucie bramkę dla naszego zespołu zdobył Aleksander Zieliński, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Unii.

W 29 minucie faulowany w polu karnym był Patryk Zieliński, a jedenastkę na bramkę zamienił Maciej Górzyński.

W 35 minucie bramkę na 1:3 uderzeniem z 40 metrów zdobył Damian Stasikowski, wykorzystując złe ustawienie bramkarza Unii.

Po przerwie czwartą bramkę dla naszego zespołu zdobył Oskar Urbański, który po podaniu od Aleksandra Zielińskiego umieścił piłkę w pustej bramce.

W końcówce spotkania gracze z Wąbrzeźna zdobyli swoją drugą bramkę, tym samym ustalając wynik meczu na 2:4.

Kolejne spotkanie zawodnicy trenera Damiana Małkowskiego rozegrają w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Koronowie o godz.: 10:00, a przeciwnikiem będzie Lider Włocławek