Zwycięstwo w Potulicach. Wygrana z Dębem 2:3.
victoria_koronowo
W sobotę, 03 września 2016r. odbyło się wyjazdowe spotkanie Victorii Kompleks-Bud Koronowo.

W ramach IV kolejki A-klasy Bydgoszcz I zespół Roberta Świątkowskiego zagrał z Dębem Potulice

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Victorii 2:3.

Bramki dla drużyny z Koronowo zdobyli: Krystian Uczniak x2 oraz Mateusz Giełażyn.
Pierwsze trafienie padło w 41 minucie, Krystian Uczniak wykorzystał rzut karny.

Trzy minuty później, bramkę do szatni, głową zdobywa Mateusz Giełażyn.

Do przerwy 0:2 dla Victorii Kompleks-Bud Koronowo.

Na trzecie trafienie Victorii czekaliśmy do 82 minuty, okazję bramkową ponownie wykorzystał Krystian Uczniak, zdobywając swojego piątego gola w sezonie.

Końcówka meczu dostarczyła kibicom i piłkarzom więcej emocji niż reszta spotkania, gospodarze w dwie minuty od stanu 0:3 dogonili wynik na 2:3.

Victoria zasłużenie, choć dość szczęśliwie, wygrywa z Dębem Potulice. W meczu z beniaminkiem w drużynie zadebiutowali: Przemek Dec oraz Tomek Jaszkowski.