W sobotę swój mecz rozegrali seniorzy.

Tym razem podopieczni Roberta Świątkowskiego podejmowali na wyjeździe zespół Tucholanki Tuchola.

adw

Mecz zakończył się zwycięstwem Victorii 0:4.

Strzelanie w 7 minucie rozpoczął Mateusz Andrzejewski, jeszcze przed przerwą na 0:2 podwyższył kapitan  koronowian – Mateusz Chrzanowski.

Sytuacja po przerwie niewiele się zmieniła. Dominował zespół z Koronowa, gospodarze rzadko próbowali ataków.

Piłkarze Victorii Koronowo przełamali impas strzelecki w 80 minucie, kiedy to swoje trafienie w tym meczu zaliczył Krystian Uczniak.

Strzelec bramki na 0:3 został zmieniony przez Adama Krzyżelewskiego w 81 minucie.

120 sekund później po faulu na Krzyżelewskim sędzia spotkania dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia Mateusz Chrzanowski.

Ostateczny wynik spotkania to 0:4.

Następne spotkanie w Koronowie już w niedzielę, 25 września o godzinie 16:00.
Rywalem Victorii Kompleks-Bud Koronowo będzie Kamionka Kamień Krajeński.