Kontakt

Seniorzy znów tracą punkty.
czwartek, 13 października 2016 08:57

57fe1abb539e5_o

„Domowa” niemoc piłkarzy Victorii Kompleks-Bud Koronowo, którzy nie wygrali jeszcze meczu przed własną publicznością trwa.

W ubiegła sobotę seniorzy przegrali 1:2 ze Startem Pruszcz.

Do lidera, Fali Świekatowo drużyna prowadzona przez Roberta Świątkowskiego traci już 10 punktów.

Na drugiej pozycji piłkarze z Pruszcza, którzy dzięki sobotniemu zwycięstwu zostali wiceliderem i mają sześć punktów przewagi nad Victorią.

Mecz od samego początku był wyrównany, obie ekipy stwarzały sobie sytuację na szybkie objęcie prowadzenia.

Prowadzenie w sobotnim spotkaniu objęli goście, bramkę w 11 minucie zdobył Jakub Krukowski.

Piłkarze Victorii ruszyli do ataku co poskutkowało w 18 minucie. Bramkę wyrównującą, po podaniu Mateusza Chrzanowskiego strzelił Krystian Uczniak.

Wynik remisowy utrzymał się do przerwy.

Obraz gry w drugiej połowie niewiele się zmienił.

We znaki znów dały się problemy ze skutecznością gospodarzy, natomiast piłkarzy z Pruszcza skutecznie powstrzymywał bramkarz koronowian, Łukasz Dąbrowski.

Na pół godziny przed końcem spotkania groźnej kontuzji stawu skokowego doznał obrońca Victorii, Jakub Kulpa, który był zmuszony do opuszczenia spotkania.

Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz na Stadionie Miejskim w Koronowie zakończy się  remisem goście przeprowadzili akcję, która dała im komplet punktów.

W 89 minucie, bramkę na 1:2 strzelił Jakub Środa. Piłkarze z Pruszcza mogli już świętować zwycięstwo z licznie przybyłą na te spotkanie grupą kibiców Startu.

Po tym spotkaniu Victoria jest w tabeli na siódmym miejscu i po 9 kolejkach  ma 13 punktów.