Kontakt

Seniorzy nadrobili zaległości.
czwartek, 23 marca 2017 06:37
victoria_koronowoW ubiegłą sobotę piłkarze Victorii Kompleks-Bud Koronowo powrócili do ligowego grania.

Wygrana 2:4 w wyjazdowym meczu z imienniczką z Niemcza pozwoliła przesunąć się na 5. miejsce w tabelii.

Strzelanie rozpoczął Adam Krzyżelewski, który w 14 minucie zamienił podanie Mateusza Chrzanowskiego na bramkę.

Wynik do przerwy mógłbyć wyższy, jednak strzały koronowian zatrzymywały się na słupku lub poprzeczce bramki rywala.

Zawodnicy z Niemcza nie zamierzali się poddawać. W 51 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego padła bramka wyrównująca dla gospodarzy.

Dla podopiecznych Damiana Małkowskiego inny scenariusz, niż powrót do Koronowa za trzema punktami nie wchodził w grę.

VK odzyskała prowadzenie w 57 minucie po golu Pawła Baumgarta. Wynik szybko podwyższył Krystian Uczniak, który w 63 minucie zdobył gola na 1:3 po asyście... bramkarza Victorii - Bartka Graczyka.

Mecz zakończył się wynikiem 2:3.